Edukacja i nauka zdalna

PDF

Zdalna nauka jeszcze przez miesiąc. Egzaminy w czerwcu

Na specjalnej konferencji prasowej Minister Edukacji Narodowej zapowiedział terminy przeprowadzenia egzaminów maturalnego i ósmoklasisty. Jednocześnie do 24 maja przedłużono zawieszenie zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych.

Tegoroczne matury i egzaminy ósmoklasisty zostały przełożone na późniejszy termin. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami nowe daty ich przeprowadzenia zapowiedziano z odpowiednim wyprzedzeniem.

Harmonogram egzaminów:


Tegoroczne matury odbędą się w zmienionej formule – przeprowadzana będzie jedynie część pisemna, z pominięciem egzaminów ustnych. 8 czerwca abiturienci przystąpią do matury z języka polskiego, w dalszych dniach odbędą się egzaminy z kolejnych przedmiotów. Przystępujący do matury mieliby poznać swoje wyniki do 11 sierpnia.


 
Uczniowie klas ósmych wyniki swoich testów mieliby poznać do końca lipca.
Jednocześnie podczas konferencji poinformowano, że zawieszenie zajęć dydaktycznych zostaje przedłużone do 24 maja. Zasada ta dotyczy:

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To Twój sposób na kontakt z miastem w każdej sprawie. Ten serwis prowadzi Miasto Gdynia. Łatwo i szybko możesz pozyskać informacje w każdej sprawie, która dotyczy miasta. Zadzwoń i znajdź odpowiedź.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play