Pomoc społeczna

PDF

Masz kryzys? Zobacz, gdzie szukać pomocy!

Zalewają Cię silne emocji, wręcz trudne do wytrzymania? Coraz częściej pojawiają się natrętne myśli, z którymi nie potrafisz sobie poradzić? Przeczytaj i zobacz, gdzie znajdziesz pomoc. 

W obliczu jakiejś trudnej i gwałtownej zmiany w życiu, może nas nagle ogarnąć kryzys psychiczny. Dotychczasowe mechanizmy obronne i sposoby radzenia sobie przestają działać, a nasze funkcjonowanie ulega pogorszeniu lub załamaniu. Zalewają nas bardzo silne emocje: lęk, gniew, poczucie winy, poczucie wstydu, bezradność i bezsilność.

W dzisiejszym filmie edukacyjnym, przygotowanym w ramach Gdyńskiego Falochronu Pomocy, psycholog i psychoterapeuta Agnieszka Szczygieł doradzi, gdzie szukać pomocy i jakie są recepty na kryzys psychologiczny.

Osoby, które chciałyby porozmawiać ze specjalistą, proszeni są o kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod całodobowym numerem telefonu 58 622 22 22. Pomoc można również znaleźć na stronie www.gdyniawspiera.pl

W kolejnym odcinku dr Agata Cichoń-Chojnacka udzieli na czas pandemii porad nauczycielom. Emisja w czwartek, 21 maja o godz. 9:00.

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To Twój sposób na kontakt z miastem w każdej sprawie. Ten serwis prowadzi Miasto Gdynia. Łatwo i szybko możesz pozyskać informacje w każdej sprawie, która dotyczy miasta. Zadzwoń i znajdź odpowiedź.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play