Pomoc społeczna

PDF

Nauczyciel w czasie pandemii. Posłuchaj specjalisty

Zdalne nauczanie w czasie pandemii okazało się dużym wyzwaniem dla wszystkich. Dla nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Czy oświatę analogową rzeczywiście da się przenieść w niezmienionym stanie do świata cyfrowego? Jak radzą sobie w obecnej sytuacji nauczyciele? 

Dr Agata Cichoń-Chojnacka, psychiatra dzieci i młodzieży przesyła specjalny komunikat do wszystkich nauczycieli, którym przyszło się zmierzyć ze zdalnym nauczaniem w czasie pandemii.


 

Osoby, które chciałyby porozmawiać ze specjalistą, proszeni są o kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod całodobowym numerem telefonu 58 622 22 22. Pomocy można również poszukać na stronie internetowej www.gdyniawspiera.pl

A jak z kolei izolacja wpływa na seniorów? O tym w następnym odcinku opowie Katarzyna Zasowska. Film będzie można obejrzeć 26 maja o godz. 09:00.

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To Twój sposób na kontakt z miastem w każdej sprawie. Ten serwis prowadzi Miasto Gdynia. Łatwo i szybko możesz pozyskać informacje w każdej sprawie, która dotyczy miasta. Zadzwoń i znajdź odpowiedź.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play