Pomoc społeczna

PDF

„Strach i złość to naturalne emocje”- posłuchaj specjalisty

Przedłużająca się izolacja wywołuje w ludziach cały wachlarz emocji: od początkowego zadowolenia do irytacji związanej z przedłużającym się pobytem w domu. Czy złość i uczucie strachu są naturalne? Jak sobie z nimi poradzić?

W drugim odcinku z serii filmów przygotowanych w ramach Gdyńskiego Falochronu Pomocy, psycholog Edyta Sinacka-Kubik wyjaśni sytuację w rodzinie w świetle przedłużającej się izolacji. Jakie uczucia temu towarzyszą i jak sobie z nimi poradzić? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź w filmie.Osoby, które mają potrzebę konsultacji ze specjalistą, proszeni są o kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod całodobowym numerem telefonu 58 622 22 22. Pomoc można również znaleźć na stronie www.gdyniawspiera.pl
 
Kolejny film eduakcyjny już we wtorek, 19 maja o godz. 09.00, a w nim Agnieszka Szczygieł opowie, czy kontakt ze specjalistą jest receptą na kryzys psychiczny.

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To Twój sposób na kontakt z miastem w każdej sprawie. Ten serwis prowadzi Miasto Gdynia. Łatwo i szybko możesz pozyskać informacje w każdej sprawie, która dotyczy miasta. Zadzwoń i znajdź odpowiedź.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play