Wszystko co musisz wiedzieć o koronawirusie

PDF

Kultura w pandemii - weź udział w badaniu

Komisja ds. Kultury OMGGS zaprasza do udziału w ankiecie nt. potrzeb publiczności instytucji i domów kultury w metropolii. Badanie pokaże, jakie wydarzenia są najbardziej popularne wśród naszych mieszkańców, czy wolą wydarzenia on-line czy „na żywo” i jak odnajdują się w reżimie sanitarnym po doświadczeniu pandemii COVID-19. Każda z gmin, w której minimum 50 respondentów udzieli odpowiedzi w ankiecie, otrzyma indywidualny raport nt. kierunków działań.

Od kilku tygodni domy kultury i lokalne instytucje otwierają się dla swoich odbiorców. Możemy uczestniczyć w warsztatach, wycieczkach z przewodnikami czy w kinach plenerowych. Na wyciągnięcie ręki są również wydarzenia on-line. A jak zmieniły się potrzeby kulturalne w trakcie pandemii?

Każdy z nas może pomóc lepiej dostosować ofertę kulturalną domów i centrów kultury w swojej miejscowości. Wystarczy uzupełnić ankietę przygotowaną przez Komisję ds. Kultury OMGGS. Ankieta na ma celu zbadanie potrzeb publiczności instytucji i domów kultury w metropolii, sprawdzenie, jak odnajdujemy się w reżimie sanitarnym, co lubimy robić oraz jakie wydarzenia kulturalne wybieramy najczęściej.

Ankieta znajduje się na stronie: www.tiny.pl/7c8jj

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 min. Odpowiedzi można przesyłać do 8 lipca.

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To Twój sposób na kontakt z miastem w każdej sprawie. Ten serwis prowadzi Miasto Gdynia. Łatwo i szybko możesz pozyskać informacje w każdej sprawie, która dotyczy miasta. Zadzwoń i znajdź odpowiedź.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play